Home / आर्थिक / भारतीय प्रहरीको दादागिरी, जाँचमा कडाइले ढुवानी प्रभावित

भारतीय प्रहरीको दादागिरी, जाँचमा कडाइले ढुवानी प्रभावित

लुम्बिनी । भारतीय अर्धसैनिक बल एसएसबीले नेपाल भारत सिमा नाका सुनौलीमा नेपालबाट भारततर्फ जाने मालवाहक गाडीमाथि कडा जाँच गर्न थालेपछि ढुवानी प्रक्रिया प्रभावित बनेको छ । नेपालकै दोस्रो ठूलो भन्सार नाका बेलहियामा भारतीय एसएसबीले सुरक्षाको नाममा नेपालबाट भारततर्फ जाने सर्वसाधारण यात्रु तथा सवारीसाधनलाई कडा रुपमा जाँच गर्न थालेपछि उनीहरुलाई सास्ती हुन थालेका छन् । जाँचका क्रममा भारतीय एसएसबीले दसगजासम्म आएर चेक गर्ने गरेका छन् । भारतीय एसएसबीले सवारीसाधनबाट यात्रुलाई झारेर पुरै शरीरको खानतलासी गर्नुका साथै मोटरसाइकललाई सिट कभर निकालेर जाँच गर्ने गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस

Check Also

नेपालमा भ्रष्टाचार मौलाउँदो, विश्वको १२२औँ स्थानमा

पोखरा । ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेशनल टिआइद्वारा सार्वजनिक गरिएको भ्रष्टाचार सूचाङ्कानुसार नेपाल भ्रष्टाचार हुने देशहरुको सूचीमा १२२औँ …