Home / आर्थिक / निर्माण व्यवसायी शरदकुमार गौचनको हत्या

निर्माण व्यवसायी शरदकुमार गौचनको हत्या

काठमाडौँ । अज्ञात समूहको गोली प्रहारबाट सोमबार नेपाल निर्माण व्यवसायी महासंघका अध्यक्ष शरदकुमार गौचनको मृत्यु भएको छ । दिउँसो ३ बजेतिर काठमाडौँको नयाँबानेश्वरको खरीबोट प्रयागमार्गमा अज्ञात समूहले चलाएको गोलीबाट उनको मृत्यु भएको हो । घाइते भएका गौचनलाई उपचारका लागि मीनभवनस्थित सिभिल अस्पताल लैजाँदै गर्दा बाटैमा मृत्यु भएको हो । अस्पतालमा कार्यरत चिकित्सक तथा पूर्व निर्देशक डा विमल थापाले घाइते गौचनको अस्पताल ल्याइपुर्याउनुअघि नै मृत्यु भइसकेको जानकारी दिए । मोटरसाइकलमा आएका व्यक्तिले गोली प्रहार गरेर भागेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले केहीलाई काठमाडौंबाट नियन्त्रणमा लिएको छ । हत्याराको खोजी तीव्र भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । निर्माण व्यवसायीहरुले भने हत्यारा पत्ता लगाइ कार्वाही नभएसम्म मुलुकभरका निर्माण काम ठप्प पार्ने चेतावनी दिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस

Check Also

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य फेरि बढ्यो

काठमाडौँ । नेपाल आयल निगमले बिहीबार राति १२ बजेदेखि लागू हुने गरी पेट्रोलियम पदार्थको मूल्यवृद्धि …