Home / राजनीति / सिद्धान्त र विचारका आधारमा पार्टी एकीकरण हुन्छ – ईश्वर पोखरेल

सिद्धान्त र विचारका आधारमा पार्टी एकीकरण हुन्छ – ईश्वर पोखरेल

पोखरा । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले एमाले र नेकपा माओवादी केन्द्रबीच सिद्धान्त र विचारका आधारमा एकीकरण हुन लागेको बताएका छन् । नेपाल राष्ट्रिय वाणिज्य संघको शुक्रबार यहाँ आयोजित दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशनको उद्घाटन गर्दै उनले एकीकरण सुव्यवस्थित बनाउँदै लैजानका लागि विचार र संगठनको व्यवस्थापन गर्न छुट्टाछुट्टै कार्यदल बनाएर अघि बढ्ने बताए । अब बन्ने सरकारले प्राथमिकताका आधारमा के के गर्ने भन्ने सम्बन्धमा पनि कार्यदलमार्फत योजना बनाइने तयारी भएको बताउदै उनले सरकार गठन र एकीकरणका प्रक्रिया सँगसँगै बढ्दै जाने जानकारी दिए ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस

Check Also

ओली नेतृत्वको सरकारको एक वर्षमा समृद्धिको आधार तय

काठमाडौँ । वर्तमान सरकारले एक वर्षको अवधिमा भौतिक पूर्वाधार, ऊर्जा, जलस्रोत, पर्यटन, भूकम्पपछिको पुनःनिर्माण र …